Facebook Instagram
Doprava EXTRA

Eco Doprava Bíbík

Představujeme revoluci v oblasti doručování – Eco Doprava Bíbík! Nová, dynamická a zcela unikátní služba v České republice, která nabízí expresní dopravu a doručení do 60 minut ve vybraných městech, a to Louny, Chomutov, Most, Libochovice, Žatec, Rakovník a Slaný.

Eco-Doprava Bíbík znamená rychlost, spolehlivost a ekologickou stopu, která je téměř nulová. Jak to funguje? Jednoduše! Navštivte e-shop Bíbík, vyberte zboží skladem označené zelenou ikonkou "Eco-Bíbík", zaplaťte online a nechte se kontaktovat naším specialistou zelené dopravy. Po potvrzení adresy vyrazí přímo k vám – v našem novém elektrickém voze, který je šetrný k životnímu prostředí a napájí se energií z naší vlastní solární elektrárny.

Tato služba je k dispozici v pracovní dny od pondělí do pátku, od 8 do 16 hodin, a to za příplatek 299 Kč. Zpříjemněte si nákupy bez čekání a podpořte udržitelnost – zavolejte na zákaznickou linku společnosti Bíbík na čísle 735 111 111 a dozvíte se více.

Eco-Doprava Bíbík – rychlé, spolehlivé a zelené doručení, kdykoliv ho potřebujete. Staňte se i vy součástí zelené revoluce v dopravě a využijte službu, která šetří váš čas i naši planetu.

 

eco doprava Bibik

eco doprava Bibik

Na vašem soukromí nám záleží Používáme soubory cookie a podobné nástroje, které jsou nezbytné k tomu, abychom Vám umožnili nakupovat, vylepšovali Váš zážitek z nakupování a mohli poskytovat naše služby.
Více informací Méně informací